๐“๐š๐ก๐ง๐ข๐š๐ก ๐ค๐ž๐ฉ๐š๐๐š ๐ฌ๐ž๐ฆ๐ฎ๐š ๐ฉ๐ž๐ฌ๐ž๐ซ๐ญ๐š ๐ฒ๐š๐ง๐  ๐ฆ๐ž๐ง๐ฒ๐ž๐ซ๐ญ๐š๐ขย ๐๐‘๐Ž๐†๐‘๐€๐Œ ๐๐„๐‘๐“๐€๐๐ƒ๐ˆ๐๐†๐€๐ NORMA BAHARU MEWARNA DAN MELUKIS SECARA DALAM TALIAN ย ๐ฉ๐š๐๐š 29 Januari 2023 โ€“ 01 JULAI 2023

Dengan ini, kami pihak ICBE Publication mengucapkan ribuan terima kasih kepada semua pihak terutamanya para ibu bapa, pihak sekolah, pihak KPM, JPN, PPD serta peserta yang memberi kerjasama bagi memperjayakan pertandingan ini. Kami rendah hati memohon maaf atas segala kekurangan dan kesulitan yang mungkin dihadapi sepanjang proses pertandingan ini. Penambahbaikan akan dilakukan bagi program-program yang akan datang.

๐๐š๐ฆ๐š ๐ฉ๐ž๐ฆ๐ž๐ง๐š๐ง๐  ๐ญ๐ž๐ฅ๐š๐ก ๐๐ข๐ฌ๐ž๐ง๐š๐ซ๐š๐ข๐ค๐š๐ง ๐ฆ๐ž๐ง๐ ๐ข๐ค๐ฎ๐ญ ๐ค๐š๐ญ๐ž๐ ๐จ๐ซ๐ข di atas linkย  https://www.icbe.my/warna2023

Semua Pemenang akan menerima ๐ž-๐’๐ข๐ฃ๐ข๐ฅ ๐๐š๐ง muatturunย (ย Downloadย )ย pada link dibawah :

Kategori Mewarna :ย https://www.icbe.my/sijilpencapaianwarna2023/

Kategori Melukis :ย https://www.icbe.my/sijilpencapaianlukis2023/

๐ˆ๐‚๐๐„ ๐๐”๐๐‹๐ˆ๐‚๐€๐“๐ˆ๐Ž๐ ๐“๐ž๐ฅ๐ž๐ ๐ซ๐š๐ฆ ๐†๐ซ๐จ๐ฎ๐ฉ

Klik >>>> Official ICBE Telegram Group

๐’๐ž๐ฌ๐ข๐š๐ฉ๐š ๐ฒ๐š๐ง๐  ๐›๐ž๐ฅ๐ฎ๐ฆ ๐…๐จ๐ฅ๐ฅ๐จ๐ฐ, ๐ฆ๐ข๐ง๐ญ๐š ๐Š๐ฅ๐ข๐ค โ€˜๐…๐จ๐ฅ๐ฅ๐จ๐ฐโ€™ ย ๐ฎ๐ง๐ญ๐ฎ๐ค ๐ฆ๐ž๐ง๐ž๐ซ๐ข๐ฆ๐š ๐ง๐จ๐ญ๐ข๐Ÿ๐ข๐œ๐š๐ญ๐ข๐จ๐ง.ย ย 

Semua Peserta akan menerima ๐ž-๐’๐ข๐ฃ๐ข๐ฅ ๐๐š๐ง ๐‚๐ž๐ง๐๐ž๐ซ๐š๐ก๐š๐ญ๐ข (๐ž-๐‚๐จ๐ฅ๐จ๐ซ๐ข๐ง๐  ๐๐จ๐จ๐ค), ๐๐š๐ง ๐ฆ๐ฎ๐š๐ญ๐ญ๐ฎ๐ซ๐ฎ๐งย (ย ๐ƒ๐จ๐ฐ๐ง๐ฅ๐จ๐š๐ย )ย pada link dibawah :

Kategori Mewarna : https://www.icbe.my/sijilwarna2023/

Kategori Melukis : https://www.icbe.my/sijillukis2023/

Cenderahati : ICBE e-Coloring Book

Harap Maklum.

Segala Kerjasama amat dihargai

๐“๐ฎ๐ฅ๐ฎ๐ฌ ๐ˆ๐ค๐ก๐ฅ๐š๐ฌ ๐ƒ๐š๐ซ๐ข๐ฉ๐š๐๐š

๐–๐š๐ซ๐ ๐š ๐ˆ๐‚๐๐„ ๐๐ฎ๐›๐ฅ๐ข๐œ๐š๐ญ๐ข๐จ๐ง

#icbepublication

PEMENANG (MEWARNA)

KATEGORI PERTANDINGAN – Mewarna (Prasekolah)

Kedudukan

Nama Murid

Sekolah

JPN

Pertama

CLARA CHAN XIANG NING

KRISTA BINTULU

SARAWAK

Kedua

KAVIENAYA A/P BALAMURUGAN

TADIKA JUNIOR CEMERLANG

SERAI, KEDAH

KEDAH

Ketiga

MAANISSHA A/P KARTHIKGAN

SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (T) LADANG BUKIT JALIL.

KUALA LUMPUR

Keempat

CHAN ZII SHARN

SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) TRUE LIGHT KAMPUNG JURU

PENANG

Kelima

LINGESHINI A/P VELLA

SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN TAMIL LADANG BUKIT JALIL

KUALA LUMPUR

KATEGORI PERTANDINGAN – Mewarna (Tahun 1- Tahun 3)

Kedudukan

Nama Murid

Sekolah

JPN

Pertama

KINGSLEY CHAN JUN RUI

SJK CHUNG HUA BINTULU

SARAWAK

Kedua

MUHAMMAD ZAIDAN IMAN BIN MUHAMMAD FIRDAUS

SEKOLAH KEBANGSAAN BATU BERENDAM

MALACCA

Ketiga

CHARLOTTE YAPP WANN YII

SJK (C) YUE MIN PENAMPANG

SABAH

Keempat

TEH YONG XIANG

SJKC CHERN HWA BUKIT PASIR

JOHOR

Kelima

SANJUSHEREE A/P JAYABALAN

SJK (T) TAMAN MELAWATI, JALAN MELAWATI 5, TAMAN MELAWATI, 53100 KUALA LUMPUR, SELANGOR

SELANGOR

KATEGORI PERTANDINGAN – Mewarna (Tahun 4- Tahun 6)

Kedudukan

Nama Murid

Sekolah

ย 

JPN

Pertama

CLAIRE CHAN XIANG QING

SJK CHUNG HUA BINTULU

Sarawak

Kedua

Hisyam Chang Vui Sheng

SJK(C) LOK YUK MENGGATAL

Sabah

Ketiga

LEO KUAN ZI FENG

SJK (C) YUE MIN PENAMPANG

Sabah

Keempat

ALEXANDER CHOW YONG HAAN

SJK(C) HAN CHIANG,ย  3 JALAN LIM LEAN TENG 11600 GEORGETOWN, PULAU PINANG

Penang

Kelima

HANA AZZAHRA BINTI SAIFOL RIZAL

SK LADANG KOTA BAHAGIA,26700 MUADZAM SHAH,PAHANG

Pahang

KATEGORI PERTANDINGAN – Mewarna (Tingkatan 1 – Tingkatan 3)

Kedudukan

Nama Pelajar

Sekolah

JPN

ย 

Pertama

DIVYESSH A/L ELANSEGARAN

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN TINGGI KLUANG / 429, JALAN SEKOLAH 86000 KLUANG JOHOR

JOHOR

Kedua

DHIA AWATIF BINTI ZAHARI

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN AGAMA NAIM LILBANAT, JALAN SULTAN YAHYA PETRA, 15150, KOTA BHARU KELANTAN

KELANTAN

Ketiga

PUTRI ALESSANDRA CHARLES

SMK ELOPURA BESTARI, 90712 SANDAKAN, SABAH

SABAH

Keempat

LOW QIAO WEN

SMK SIMANGGANG, 95000 SRI AMAN, SARAWAK

SARAWAK

Kelima

ARIF DARIMI BIN MOHD ZUBAIDI

SBP INTEGRASI BATU RAKIT

TERENGGANU

TERENGGANU

KATEGORI PERTANDINGAN – Mewarna (Tingkatan 4 – Tingkatan 6)

Kedudukan

Nama Pelajar

Sekolah

JPN

Pertama

DARRSHINEE LINGAM

SMK BUKIT MEWAH

NEGERI SEMBILAN

Kedua

FU JIE MIN

SMJK KWANG HUA๏ผŒKawasan 17, 41150 Klang, Selangor

SELANGOR

Ketiga

EDVINA WONG QIAN YI

KIAN KOK MIDDLE SCHOOL,

SABAH

Keempat

ARISSA ATHIRAH BINTI HARUN

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SULTAN SULAIMAN JALAN SULTAN MAHMUD

TERENGGANU

Kelima

GRACE YAP HAN

SMK SIMANGGANG

SARAWAK

PEMENANG (MELUKIS)

KATEGORI PERTANDINGAN – Melukis (Prasekolah)

Kedudukan

Nama Murid

Sekolah

JPN

Pertama

CLARA CHAN XIANG NING

KRISTA BINTULU

SARAWAK

Kedua

NUR ALESHA FITRI BINTI MOHD RADZUAN

BRAINY BUNCH WANGSA MAJU.

KUALA LUMPUR”

KUALA LUMPUR

Ketiga

MAHARUDRRAN A/L SIVABALAN

SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN TAMIL LADANG BUKIT JALIL

KUALA LUMPUR

Keempat

Kelvin Elyshajit Kaur a/p Harvinder Singh

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BINTANG UTARA JALAN KUALA LUMPUR, WILAYAH PERSEKUTUAN

KUALA LUMPUR

Kelima

ALFRED BRADLEY AARON A/L KUMARESVARAN

PRASEKOLAH BIJAK
SK METHODIST TELOK DATOK,BANTING KUALA LANGAT, SELANGOR

SELANGOR

KATEGORI PERTANDINGAN – Melukis (Tahun 1 -Tahun 3)

Kedudukan

Nama Murid

Sekolah

JPN

Pertama

KINGSLEY CHAN JUN RUI

SJK CHUNG HUA BINTULU

SARAWAK

Kedua

SHASHWEENA A/P RAJENDRAN

SK CONVENT MUAR / NO 100 JALAN DAUD 84000 MUAR JOHOR

JOHOR

Ketiga

GOH ZHEN HONG

SJK(C) CHIO CHIAO SALAK, PEKAN SALAK, 43900 SEPANG, SELANGOR D.E

SELANGOR

Keempat

Mia, Ma Qian Ge

Treetop International School, 16, Jalan Udang Siar 1, Taman Sri Segambut, 52000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur

KUALA LUMPUR

Kelima

Deepikaa Sri a/p Sri Daran

SJKT RAUB PAHANG

PAHANG

KATEGORI PERTANDINGAN – Melukis (Tahun 4 -Tahun 6)

Kedudukan

Nama Murid

Sekolah

ย 

JPN

Pertama

ODAM SIM JIA JIANG

ย 

SJK(C) CHUNG HUA NO.3., JALAN PADUNGAN, 93100 KUCHING, SARAWAK

ย 

SARAWAK

Kedua

CHOK HAW ENN

SJK(C ) SIN MING SEMENYIH

SELANGOR

ย 

Ketiga

CLAIRE CHAN XIANG QING

SJK CHUNG HUA BINTULU

SARAWAK

Keempat

GOH ZHEN MIN

SJK(C) CHIO CHIAO SALAK, PEKAN SALAK, 43900 SEPANG, SELANGOR D.E

NEGERI SEMBILAN

ย 

Kelima

STEPHY CHEN JING YI

SJKC YIT CHEEย ย  NO 1, JALAN ANCHOR, 31550, PUSING, PERAK.

PERAK

KATEGORI PERTANDINGAN – Melukis (Tingkatan 1 -Tingkatan 3)

Kedudukan

Nama Pelajar

Sekolah

JPN

Pertama

NUR ALYA YASMIN BINTI MOHD NORAZWAN

SMK DATO HARUN, BATU 8, JALAN BERNAM, TANJUNG KARANG

SELANGOR

Kedua

LIM ZHE YUAN

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN LEDANG, JALAN SIALANG, 84900 TANGKAK, JOHOR

ย JOHOR

Ketiga

SELEHAH BINTI JAMAL

SMK KUNAK JAYA, P/S 124, 91207 KUNAK SABAH

SABAH

Keempat

LEONG YEOW SHING

SMK Teluk Chempedak

Teluk Chempedak, 25250 Kuantan, Pahang

PAHANG

Kelima

CHAN YING TING

SMJK Perempuan China Pulau Pinang, Jalan Gottlieb, 10350 George Town, Pulau Pinang

PULAU PINANG

KATEGORI PERTANDINGAN-Melukis (Tingkatan 4 -Tingkatan 6)

Kedudukan

Nama Pelajar

Sekolah

JPN

Pertama

EDVINA WONG QIAN YI

KIAN KOK MIDDLE SCHOOL, Batu 2.5,Jalan Tuaran, 88450,Kota Kinabalu, Sabah.

SABAH

Kedua

FU JIE MIN

SMJK Kwang Hua, Kawasan 17, 41150 Klang, Selangor

ย SELANGOR

Ketiga

NURUL ADHA NATASYAH BINTI REZA

SMK ELOPURA BESTARI, 90712 SANDAKAN, SABAH

SABAH

Keempat

ESTHER CHAI CHANG SI

SMK SIMANGGANG, 95000 SRI AMAN, SARAWAK

SARAWAK

Kelima

HO SZE YEARN

SMK AGASEH, PETI SURAT 60254,91112 LAHAD DATU, SABAH

ย 

SABAH

https://www.traditionrolex.com/8